Ana Sayfa Başkan Mesajı

BAŞKANIN MESAJI

   Kurulduğumuz 2005 yılından bu güne, her zaman ve her şartta üreticisinin yanında olan, takip ettiği sektöre ve üreticilerine sunduğu yeniliklerle birçok kuruma öncülük eden, kısaca başarıları ile adından sıkça söz ettiren bir kurum olduk.

   Genç ve dinamik kadromuz ve önderlik ruhumuzla bundan sonra da her zaman inandığımız değer ve ilkeleri hayata geçirmek için azami gayretimizle çalışacağız.

   Bize göre bir birliğin varoluşunu mümkün kılan en önemli unsur  üreticilerdir. Biz de tüm yönetim kadememiz ve personelimizle siz değerli üreticilerimize hizmet ederek işlerinizi kolaylaştırmak “ kaliteli üretim, sağlıklı koşullarda sütün toplaması, pazarlama ve tüketiciye ulaştırma”  unsurlarına hız katmak için görev başındayız.

   Yönetim kademesinden personeline, birlik binasından süt toplama merkezlerine, üyelerimize hizmet amaçlı kullanılan süt kalite ölçüm aletlerinden araç filosuna kadar sürekli bir yenilenme ve şekillenme içinde olan Birliğimizi sadece bölgemizde değil, tüm ülkede sektörde adından söz ettiren bir kuruluş haline getireceğimize olan inancım tamdır.

   Eğitim kalitesiyle, çağın gereksinimlerini karşılayacak bilgi birikimine sahip olan personel kadromuzun çalıştırıldığı üretici merkezli bir kurum olan Birliğimiz enerjisini, yeni üyelerimizin katılımıyla daha da arttıracaktır. 

   Hizmetinde olduğumuz üyelerimize en üst faydayı sağlamak gayesiyle çıtığımız bu yolculukta, sizleri de Balıkesir Karesi ve Altıeylül Süt Üreticileri Birliği ailemizin bir ferdi olarak aramızda görmek dileğiyle…